AC1020JK-07100KL
MFR.Part #
AC1020JK-07100KL
JLCPCB Part #
C7209191
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS