AC1020FK-07680RL
MFR.Part #
AC1020FK-07680RL
JLCPCB Part #
C20143122
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS