AC1020FK-07360RL
MFR.Part #
AC1020FK-07360RL
JLCPCB Part #
C7065994
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS