AC1020FK-071R3L
MFR.Part #
AC1020FK-071R3L
JLCPCB Part #
C6457931
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS