AC1020FK-07130RL
MFR.Part #
AC1020FK-07130RL
JLCPCB Part #
C6492253
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS