AC0805JR-7W2K4L
MFR.Part #
AC0805JR-7W2K4L
JLCPCB Part #
C5552526
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS