AC0805JR-13820RL
MFR.Part #
AC0805JR-13820RL
JLCPCB Part #
C6114027
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS