AC0805JR-1375RL
MFR.Part #
AC0805JR-1375RL
JLCPCB Part #
C5545634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS