AC0805JR-13560RL
MFR.Part #
AC0805JR-13560RL
JLCPCB Part #
C5552515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS