AC0805JR-134K7L
MFR.Part #
AC0805JR-134K7L
JLCPCB Part #
C6457914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS