AC0805JR-13220RL
MFR.Part #
AC0805JR-13220RL
JLCPCB Part #
C6492222
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS