AC0805JR-13150RL
MFR.Part #
AC0805JR-13150RL
JLCPCB Part #
C5545572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS