AC0805JR-13100RL
MFR.Part #
AC0805JR-13100RL
JLCPCB Part #
C6113989
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS