AC0805JR-073K9L
MFR.Part #
AC0805JR-073K9L
JLCPCB Part #
C229202
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS