AC0805JR-073K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805JR-073K3L
JLCPCB Part #
C229200
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS