AC0805JR-0724RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805JR-0724RL
JLCPCB Part #
C229168
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS