AC0805FR-7W9K76L
MFR.Part #
AC0805FR-7W9K76L
JLCPCB Part #
C6492211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS