AC0805FR-7W909RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W909RL
JLCPCB Part #
C5445382
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS