AC0805FR-7W6K19L
MFR.Part #
AC0805FR-7W6K19L
JLCPCB Part #
C5576058
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS