AC0805FR-7W453RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W453RL
JLCPCB Part #
C5936625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS