AC0805FR-7W3K65L
MFR.Part #
AC0805FR-7W3K65L
JLCPCB Part #
C5545444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS