AC0805FR-7W3K48L
MFR.Part #
AC0805FR-7W3K48L
JLCPCB Part #
C7065949
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS