AC0805FR-7W30K9L
MFR.Part #
AC0805FR-7W30K9L
JLCPCB Part #
C20142774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS