AC0805FR-7W30K1L
MFR.Part #
AC0805FR-7W30K1L
JLCPCB Part #
C5545416
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS