AC0805FR-7W2K74L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-7W2K74L
JLCPCB Part #
C5545407
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS