AC0805FR-7W23K2L
MFR.Part #
AC0805FR-7W23K2L
JLCPCB Part #
C5575973
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS