AC0805FR-7W237KL
MFR.Part #
AC0805FR-7W237KL
JLCPCB Part #
C5552453
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS