AC0805FR-7W220RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W220RL
JLCPCB Part #
C5120092
Description
-55℃~+155℃ 150V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS