AC0805FR-7W200KL
MFR.Part #
AC0805FR-7W200KL
JLCPCB Part #
C6113906
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS