AC0805FR-7W1K07L
MFR.Part #
AC0805FR-7W1K07L
JLCPCB Part #
C20142763
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS