AC0805FR-7W12RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W12RL
JLCPCB Part #
C20142747
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS