AC0805FR-7W12K1L
MFR.Part #
AC0805FR-7W12K1L
JLCPCB Part #
C20142742
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS