AC0805FR-7W124RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W124RL
JLCPCB Part #
C20142741
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS