AC0805FR-7W10RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W10RL
JLCPCB Part #
C727983
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS