AC0805FR-7W100KL
MFR.Part #
AC0805FR-7W100KL
JLCPCB Part #
C855097
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS