AC0805FR-137K15L
MFR.Part #
AC0805FR-137K15L
JLCPCB Part #
C20142726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS