AC0805FR-1356KL
MFR.Part #
AC0805FR-1356KL
JLCPCB Part #
C20142717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS