AC0805FR-133K16L
MFR.Part #
AC0805FR-133K16L
JLCPCB Part #
C20142698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS