AC0805FR-132R2L
MFR.Part #
AC0805FR-132R2L
JLCPCB Part #
C7065926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS