AC0805FR-1318K7L
MFR.Part #
AC0805FR-1318K7L
JLCPCB Part #
C20142661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS