AC0805FR-1315KL
MFR.Part #
AC0805FR-1315KL
JLCPCB Part #
C20142657
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS