AC0805FR-103K3L
MFR.Part #
AC0805FR-103K3L
JLCPCB Part #
C20142625
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS