AC0805FR-10243RL
MFR.Part #
AC0805FR-10243RL
JLCPCB Part #
C20142613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS