AC0805FR-1020KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-1020KL
JLCPCB Part #
C20142609
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS