AC0805FR-101K33L
MFR.Part #
AC0805FR-101K33L
JLCPCB Part #
C5545298
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS