AC0805FR-1012K1L
MFR.Part #
AC0805FR-1012K1L
JLCPCB Part #
C20142594
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS