AC0805FR-07931RL
MFR.Part #
AC0805FR-07931RL
JLCPCB Part #
C229049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS