AC0805FR-078K25L
MFR.Part #
AC0805FR-078K25L
JLCPCB Part #
C229031
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS