AC0805FR-077R15L
MFR.Part #
AC0805FR-077R15L
JLCPCB Part #
C229007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS