AC0805FR-07680RL
MFR.Part #
AC0805FR-07680RL
JLCPCB Part #
C144549
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS